fbpx

Varianta koučování a fotokurzu.

Ať už si chcete fotografií přivydělat, či se jí živit. Nebo jen dosahovat krásných fotografií a zároveň máte chuť žít jednodušeji a pouštět se tam, kam Vás to táhne ?

Jste tu správně.

Občas se my lidé zamotáme. Nejsme si jistí a tak často ztratíme směr a přestaneme dělat kroky k našim cílům. Věci nám najednou nedávají smysl a tak co tedy ? Často se někam ženeme a naše srdce je jinde. Zažíváme každodenní stres a už Vás to taky nebaví ?

Uvidět, jak vzniká naše zkušenost. Odkud pramení naše pocity a kdo ve své podstatě jsme je revoluční. Uvidět, jak tvorba funguje, jak moc jsme odolní a kreativní. Kde leží opravdové štěstí je darem, kterým jsem získal od svých koučů. Život je potom mnohem lehčím a lepším místem k životu 🙂

Transformativní koučink ?

Transformativní koučink je jednoduchým rozhovorem o nás lidech. O tom, jak fungujeme a kdo doopravdy jsme. Zjistil jsem, že lidi nemění informace, ale vhled – uvědomění. Uvědomění má moc „přepsat“ nějaký vzorec myšlení, který nám doteď dává smysl a který je kontraproduktivní v našem životě (často si jej neuvědomujeme). Třeba můžeme mít nepříjemný pocit, když si máme říct o peníze. A může to být tak silné, že se tomu prostě chceme vyhnout. Uvědoměním si toho, že nám brání něco uvnitř o čem ani nevíme nás vede přirozeně k tomu, že přestaneme bojovat s vnějším světem, se sebou a bude to pro Vás větší hra.

https://www.shutterstock.com/g/jurra8?language=en

A co Vás čeká ?

MĚSÍČNÍ či 3 MĚSÍČNÍ INDIVIDUÁLNÍ KOUČINK (1h/týdně)

1x na čtyři hodiny fotokurzu, jak dovedností s fotoaparátem, tak úprav

Týdenní konzultace ohledně focení formou mailu

Pro koho to je ?

  • Pro ty z Vás, kteří jste otevření naslouchat něčemu novému
  • Pro ty z Vás, co nečekají, že po prvním setkání mávnu kouzelnou hůlkou a vše bude jinak
  • Pro ty, kteří chtějí jak se naučit fotit, tak se nechat vést tam, kam je to táhne – cesta „duše“/ srdce

Zajímavá Vás to blíže ?

Pojďme se pobavit, jestli to je pro Vás na úvodních 30 min. zdarma – 727 889 096 či zuzanekjiri@centrum.cz

Share Button