Individuální fotokurz základů focení a úprav

Individuální fotokurz je pro všechny, kteří se chtějí naučit fotografovat a buď nejsou příznivci samostudia, kolektivních kurzů nebo se chtějí rychleji naučit fotit. 

Za mě je to asi ta nejpřímější cesta k dobré fotografii. 

Samozřejmě to není HNED a 4h kurz společně s fotoúpravami Vám dá ochutnat, co je k dispozici a ujasníte si jednotlivé záležitosti, které jsou ZÁKLADEM PRO DOBROU FOTKU. 

Na fotokurzu není mým CÍLEM NA VÁS NACHRLIT TISÍC POJMŮ, ale NASLOUCHAT VÁM, zjistit, kde se nacházíte a jednoduchou řečí a příklady Vám vysvětlit a nechat si ZAŽÍT, jak fotoaparát funguje, abyste dokázali potom si to doma trénovat a věděli kam sáhnout. 

Aby si věci sedly, tak to vyžaduje nějaký čas. 

Proto lidem doporučuji (pokud to myslí vážně), tak se dohodnout na pokračování, které je velmi individuální v počtu hodin a cena je za 1h strávenou se mnou 500kč, kdy ladíme detaily, které vytvoří nádherný základ pro pěkné fotografie.

MÍSTO? Dohodou, většinou Zoo Liberec, či příroda v okolí.

3h fotografování a 1h úprav na PC

Cena 2500kč

Fotokurz je laděn tak, aby vyhovoval na míru jednotlivci a byl nejvíce přínosný. Žádné velké omáčky, ale směřování k pochopení principů na kterých dobrá fotka stojí.

MOŽNOST DÁRKOVÝCH POUKAZŮ.

REFERENCE

Jirky laskavý, odborný, přátelský a svobodný přístup vřele doporučuji. Zažila jsem si to na Madeiře, kdy jsem ho poprosila, jestli mě bude učit fotit. Je báječným průvodcem. 

Eliška P.

Pro mě byl kurz velice přínosný. Oprášila jsem si, co jsem tak tušila, že dělám a doplnila to novými informace, které mě po prvním kurzu hodně posunuly.  Líbí se mi tvůj přístup a to jak ty věci učíš, že donutíš člověka zapojit hlavičku a hodně teda oprašovat v mém případě. Moc děkuju.

Kateřina Š.

MOŽNOST DÁRKOVÝCH POUKAZŮ

© 2022 Hana Novotná. Václavské náměstí 1, Praha, 110 00
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!