Home » Inspirativní filmy a knihy » Jak se dostávat ze stresu/disharmonie do harmonie ?

Jak se dostávat ze stresu/disharmonie do harmonie ?

Z potravy, vody a hygienických prostředků

Říká se, že potrava, která je tepelně upravená nad cca 42-46°C, tak je zbavena většiny nutričních látek. Některé výzkumy ukazují, že po pozření tepelně upravené stravy dochází v našem těle k tzv. leukocytóze, kdy tělo vnímá tepelně upravenou potravinu jako vetřelce, kterého se snaží dostat z těla ven. Z vyprahlých polí nemá dnešní sklizeň takovou hodnotu nutričních látek, jako dříve a co tedy dělat ? Izolované preparáty (vitamín C, Hořčík,…) se prokázalo, že nefungují. Četl jsem výzkum, že mrkev obsahuje nějakých 600 druhů karotoneidů. V izolovaném preparátu byly tři, jak si s tím poradí naše tělo ? Já si vybral dostávat do svého těla potraviny z přírody. Z té jsme vzešli a té dávám svou důvěru, že pro mé tělo má to, co potřebuje.

Kamarád Štěpán mi povídal o kousání potravin, což mi přišlo velmi zajímavé, že kousali každou z potravin 1 minutu v ústech. Kolečko salámu, rohlík, čokoládu, ovoce. Si vezměte, prostě čokoláda milka nebo kvalitní čokoláda z rostlinných zdrojů (raw čokoláda). Nebo rohlík. Prej se člověk prokouše k PRAVDĚ. Že jo, každý máme rádi rohlík chuťově, salám, ale cucat to a kousat minutu ?

Na fotce vidíte rajče, to vlevo je tepelně neupravené a jeho „vyzařování“ je znatelnější a silnější, než tepelně upraveného jedince napravo. Nechci těmito infrormacemi říci, začněme jíst jen syrovou stravu, ale spíše poukázat na to, co zapříčiňuje DISHARMONII v nás.

Tedy NUTRIČNÍ STRES. Proto mé doporučení, konzumujte přírodní BIO potraviny.

Z hudby

Ještě před 2.světovou válkou byly rádiové stanice na frekvenci 432Hz, jak tomu je teď ? Kmitočet se změnil na 440Hz. Možná znáte Masaru Emota, který zkoumal různé emoce na vodě a zjistil, že negativní emoce vytvářejí na krystalech vody nepěkné zhluky a zase pozitivní emoce vytvářejí krásné, harmonické obrazce.  Jak vidíte na obrázku vlevo, tak u 432Hz je krásný harmonický obrazec. Napravo už tomu tak není. Z youtube 432Hz zní jinak (zkuste ZDE), než písnička na 440Hz.

Z prostředí (lidé, prostor kde bydlím/pracuji)

Je dokázáno, že energie proudí v prostoru a kde není uklizeno, tam se zasekne a nemůže volně proudit dál. Co to znamená ? V překladu bych si dovolil, že z mé zkušenosti to je, že se v prostoru špatně soustředím, nejsem tam v pohodě, ale záleží. Kde jsou lidé, kteří jsou negativní. Kde jsou lidé, kteří nežijí radostně, chytají se na myšlenky nedostatku, hodnocení, nelásky, tak tam taky plně nemůžeme žít v harmonii a roztáhnout svá křídla.

Z nedostatku peněz

Znáte to, peněženka pláče a kdo ví kdy přijdou další peníze. Si člověk říká, co je zdravotně horší, dusičnany ve vodě, nebo bolavá peněženka ? Pesticidy v jídle, nebo nevyřešené vztahy ? Vím, jaké to je, když člověk je v nejistotě a peníze nepřicházejí. Neustálé myšlenky, které se navracejí jakoby nějakou smyčkou zpátky. Vyřeš si to 🙂

Z negativního myšlení

Negativní myšlení, které je do nás vkládáno je Mor pro naše sny a život v radosti. Tohle nezvládneš. Na to nemáš. Prober se. Pro nás samotné i pro okolí to je mor. Řekněte mi, kolik bezdomovců je inspirujících pro Vás ? Kolik ? Co negativní myšlení dělá dlouhodobě na vnitřní úrovni ? To nevím, když jsem zkoušel pokus s rýží, tak rozhodně výsledky negativního a pozitivního míření slov byly znát za pár dní. Více o tom ZDE.

Líbí se mi myšlenka, že část života prožíváme z hodiny na hodinu v hypnotickém rytmu, který nastavil jiný bubeník, než my sami. Když ale zastavíme a uvědomíme si, kdo jsme. Učiníme malý, velký krůček ke SVOBODĚ.

 

Share Button

Více článků na stejné téma :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Name *
Email *
Website