Knihy, které mi nejvíce pomohly

Původně jsem chtěl napsat rozdíl mezi knihami osobního rozvoje a knihami, které jsem na první pohled stejné, ale na druhý jsou diametrálně odlišné. Nejsou návody na to, jak být lepším, ale přitom umožňují jím být. Ovšem z mého pohledu umožňují zase si vzpomenout na to, čím už dávno jsme a co jsme „zapomněli“.

Vysvětlím. Buď se mohu snažit být laskavější, ale pořád někde v sobě mám něco, co s tím nesouhlasí, protože druhé vidím jako hňupy (každý to má jinak), tak to bude trochu složitější. Mohu se snažit a dělat kroky, které si myslím, že vedou k sebevědomí, nebo si mohu uvědomit, že je to opět můj přirozený stav o který nemá moc snahu se snažit. Tyto knihy, které zde sdílím jsou ony KATALYZÁTORY VNITŘNÍ ZMĚNY. Jak jsem si poslední měsíce uvědomil, to, co mění lidi je vhled, naboření nějakého přesvědčení a to je strašně super.

Michael je opravdu nadaný pisatel, tak pokud Vám sedí knižní forma vřele doporučuji. Nejrychlejší cesta, kterou znám je ovšem ta s koučem jeden na jednoho. Tak mi klidně napište.

Share Button

1 komentář na “Knihy, které mi nejvíce pomohly”

  1. Pingback: Proč jsem odešel od fotografování a znovu se vrátil ? - Jiří Zuzánek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *