Hrajete si ? Jste zapojeni ve hře života ? Následujete signály své vnitřní GPS ? Duše ? OooO, jaké to klišé…

Ne doopravdy, zajímá mne to, jsem Vaše duše a přišla jsem za tebou. Dostal jsi nějaký čas, abys v tomto fyzickém těle si prožil báječnou zkušenost. Lidskou zkušenost. Nezajímá tě jen zábava ? Zážitky ? Chceš něco víc ? Nebo co doopravdy chceš ? Nevíš ? Nevadí. Když vystoupíš z kolečka přemýšlení, toho, co bys měl, co musíš udělat, dřív nebo později se ozvu a řeknu ti, jaký je další krok. JSEM TU ZAHALENÁ pod rouškou tvých myšlenek o tobě, o lidech o životě…

Čekám na tebe a budu ti vždy věrnou…

Možná to znáte, já popravdě výborně. Den za dnem. Hodina za hodinou a víte, že neděláte to, co byste rádi. Že nežijete, že si prostě nehrajete. Získali jsme tu výbornou hru. JMENUJE SE ŽIVOT. Já nejsem vyjímkou, také dělám věci, které mají co dočinění s díváním. Na druhé a jejich báječné výkony, úspěchy, krásné vztahy… Jo, rád se dívám na youtube, na videa. Rád se inspiruji, ale dívat se xy hodin na videa, najíst se a jít do kolbenky ? Je to život ? Pro někoho ano ? V pořádku. Nechci nikomu radit, jak má žít svůj vlastní život.

Spíše se zamyslet nad tím, jestli je lepší HRÁT, i když nemusím vyhrát… Nebo se jen dívat, tam je 100%, že nemohu vyhrát. 

Když hrajeme. Dáme si nějaký cíl a hrajeme, dostáváme se směrem k němu, tak jsem si všiml úžasné síly, kterou všichni disponujeme. Je to síla, která stvořila nás, Svět. Nějaká neviditelná inteligence, která je mnohem chytřejší, než náš intelekt. Často se s tímto tichým hláskem potkávám, když zapomenu na sebe… Běžím, sedím v autobuse, jsem u nějaké činnosti a odněkud se vynoří. Zajímavý nápad, pro mě zajímavý… Mám chuť jej uskutečnit. Někdy je šílený. Nepřemýšlím nad tím, někdy ano, za chvilku se začnu cítit špatně, protože si uvědomuji, že prožíváme na 100% své vlastní myšlenky, nic s tím nedělám. Špatný pocit za chvilku odejde. Baví mě TVOŘIT, něco z něčeho udělat, u toho se nasmát, poznávat nové, objevovat v sobě hranice, které jsem si sám stanovil... Rozplývají se a jsou tu opět nové nápady, které mám pocit, že nemají nic společného s mým cílem, opak je pravdou… Život se děje a my s ním… Dnes jsem byl v němém údivu, když jsem si četl, že já nejsem PILOT SVÉHO ŽIVOTA. Jsem LETADLO. Neřídím to, řídí můj život vyšší síla (intuice), někdy rozum, ale ať se snažím sebevíc, rozum je často krátkým… Můžu plánovat, ale k tomu, co chci se často dostávám jinudy, než jsem si myslel. Je to vzrušující hra a nejvíce mě baví, koho po cestě potkám, co pro sebe si uvědomím, kam se posunu a až jako poslední, ale také velmi podstatné, co na té cestě získám materiálního.

Když se dívám na druhé většinu svého času, tak jsem zády ke své síle. Jako bych se ji bál, přitom ona tu věrně stojí a čeká na mne, až se jednoho dne rozhodnu se ji nechat vést. Není třeba vše vymyslet, je tu pro mne. Je mnohem inteligentnější, než můj malej mozeček, je to síla, která zde na Zemi vše tvoří. Je to DAR Z NEBES a právě čeká, až se přestaneš klanět svému intelektu, který je pouhý služebník…

Avšak my lidé jsme zapomněli na DAR NEBES a klaníme se SLUŽEBNÍKOVI… Albert Einstein 

Jestli se rozhodneš pro HRU, nebo se budeš DÍVAT je na tobě.

Není špatně ani jedno.

 

Share Button

Více článků na stejné téma :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *