Transformativní koučink


Nikdo se nemusí trápit. Život to po nás nechce, dává nám svobodu zažívat cokoliv.

ANO tomu co Vás láká? Tomu, co milujete?

Snažíte se, ale výsledky jakoby nepřicházely?

Chcete tvořit z místa klidu, pohody a dostatku? I když to tak kolem Vás nevypadá?

Objevit lehčí a krásnější prožitek života?

Zbavit se závislostí a nezdravých zlozvyků?

Objevit hezčí vztahy s druhými lidmi? Sami se sebou?


SPOLEČNĚ TO OBJEVÍME A TEN NÁDECH LEHKOSTI do života SI ODNESETE.

Kterými lidmi se rád obklopuji?

Otevřenými lidmi, kteří chtějí. Chtějí objevit pro sebe, že prožitek života může být mnohem krásnější a lehčí, než si myslí a zažívají. Chtějí tvořit báječné věci ze sebe krok za krokem.

Je to o spolu-práci a pravdivosti


Transformativní koučink je o SPOLU-PRÁCI, proto vyzývám každého k co nejvíce upřímné SPOLU-práci to jde. Není to jen o mě a mých pohledech, které jsem získal, ale o velké ochotě se podívat – vidět pro sebe něco nového. Je to o Vašem životě, takže ač to vypadá, že jen „filozofujeme“, tak to je o tom žít a tvořit. Na tom se člověk nejvíce naučí. Autentická spolupráce je to nejlepší co pro sebe vzájemně můžeme udělat, mnohdy člověk má pocit to stačí a místo, aby to řekl, tak se trápí, že jsme se dohodli na „3-měsíční“ či „měsíční“ spolupráci, ale pro něj už „stačí“, nebo cokoliv, co má na jazyku, rád by řekl, SE MNOU MŮŽE.

A JAK PRACUJEŠ JIRKO?

Vycházím z porozumění fungování lidské mysli. Zjistil jsem, že POROZUMĚNÍ MYSLI stačí pro to, abychom začali fungovat v životě snáz, lehčeji. Že nejsme žádní hlupáci my lidé. Nepoužívám žádné mentální techniky na zklidnění mysli, či práci s přesvědčeními a vzorci myšlení. Spíše lidem poukazuji na pár principů, jak funguje lidská mysl a kdo ve skutečnosti jsme.

Lidé si nemusí nic zapisovat ani trénovat, když zjistí, že fungují ok 🙂

Ani není třeba se připravovat. Stačí jen přijít na domluvenou schůzku a chtít nějakou ZMĚNU ve svém životě. Ostatní se o sebe postará.


CO ŘÍKAJÍ DRUZÍ?

Chci vědět, proč nefunguji správně. Chci se opravit a být šťastná konečně. Tuhle větu znám moc dobře, ovlivňovala můj život, věřila sem jí a byla takovou afirmací. Teprve když jsem si uvědomila, že to tak není, můj život se začal měnit. Pomohl mi v tom Jirka. Ukazoval mi na věci, že se mnou není nic zle, ale já to nemohla schroustat. Myslela jsem si, že život by byl beze mě lepší.

Díky za to, co děláš. Má to smysl.

Petra H.

Pokud Vás to láká, nabízím úvodní nezávazný koučink zdarma (60min.)

Napište mi.

    Share Button