Od roku 2007 jsem se začal věnovat focení. Někde kolem roku 2010 mě oslovil tehdy osobní rozvoj. A já nechápal, kam mě mé touhy táhnou. Fascinovali mě věci mezi nebem a zemí. Hlubší zkoumání nás lidí. Jak mít ze života víc.

Tisknout fotky je něco, co mi dává smysl

Ale já se bál a své nepříjemné pocity jsem bral jako navigaci v životě. Odcházel jsem ze vztahů, ze zaměstnání a od roku 2011 se pokoušel podnikat coby fotograf.

Moci zaznamenávat KRÁSU života tak, jak to vidím já 🙂

Vůbec mi to nešlo a „flusal“ jsem po celém Světě. Jakto, že mě nikdo nenaučil ve škole, jak mám podnikat a fungovat v tom dospěláckém Světě?

Dennodenní snaha a tlak na sebe, abych něco vytvořil… Bylo to takové kolečko plné stresu. Že jsem raději chtěl z toho odejít. Být svobodným – šťastným. Výsledky většinou byly pramalé a já si to bral k srdci. Do toho vztahy s mými kamarády, rodinou nic moc.

V roce 2014 jsem konečně došel do toho bodu, kdy jsem si našetřil nějaké peníze, stáhl veškeré výdaje a vytvořil si malý pasivní příjem díky fotobankám.

Teď už jsem si myslel, že budu konečně šťastný, tedy pardón. Svobodný. Nojo, pocity štěstí byly jen chvilinku. A už jsem konečně nemusel dělat to, co jsem si myslel, že mi přináší neblahé pocity a mohl od toho odejít.

Měl jsem tak nepříjemné POCITY, že jsem to BRAL JAKO NAVIGACI. Je se mnou něco špatně a vydal se na cestu sebe-poznání od roku 2014 jsem do toho skočil rovnýma nohama.

Chatky na terapii tmou, meditace, knihy osobního rozvoje, otužování, změna stravy, konstelace, změna prostředí, psychoaterapeutický výcvik, jóga, měření aury… Všechno, co mi bylo alespoň trochu blízké.

Po 3 letech jsem si MUSEL PŘIZNAT, že se stále TOČÍM V KOLEČKU. Že na sobě „pracuji“, ale stále nejsem šťastný a jaktože někteří jiní lidé ani nezavadili o práci se sebou a mají pěkný život? Vztahy? Věci jim jdou od ruky?

Postupně jsem si uvědomil, jak nepřirozeně na sobě makám a vzdal jsem se… Druhý den přišlo tak SILNÉ UVĚDOMĚNÍ díky jednomu videu, že TEN STARÝ SVĚT se VCUKU LETU ZMĚNIL a já ze dne na den VĚDĚL, že se sebou už nemusím nic dělat, že JSEM NAPROSTO V POŘÁDKU.

To byla VELKÁ ÚLEVA…

Byl srpen 2017 a mě se otevřel nový svět. Svět toho, co mě láká? Co chci tvořit? Začal jsem více zkoumat POROZUMĚNÍ MYSLI a jak to udělat, abych mohl být jako TRANSFORMATIVNÍ KOUČ prospěšný druhým a PROBOUZET JE DÍKY ROZHOVORU do SKUTEČNÉHO ŽIVOTA.

To, co mi funguje sdílím, ať už na osobním koučinku, tady nebo na youtube, sociálních sítích.

V roce 2017 akademie POROZUMĚNÍ MYSLI aneb odrazný mini-krůček do Světa koučování
Výstup v kraťasech v rámci tvorby (ne)možného projektu
S partnerkou Eliškou

Share Button

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *