o Jirkovi

O mně

Jiří Zuzánek, Liberec, transformativní kouč

Rokem 2013 odstartovala má odysea „sebehledání“ a postupně „sebenapravování“. Věřil jsem tomu, že potřebuji objevit své poslání, abych mohl být šťastný a že je třeba na sobě zapracovat, abych byl tím silným, vyrovnaným a moudrým mužem.

Můj život jsem vnímal spíš jak utrpení, tak jsem se vydával na různé kurzy, terapie tmou, zkoušel jsem různé druhy stravování, meditoval jsem a hledal jsem, co tu kurňa mám dělat…? Osobnostní rozvoj sliboval to, že je na celý život. Dávalo mi to smysl, ale někde vevnitř jsem nad tím přemýšlel, jakto, že jsou lidé, kteří o osobnostní rozvoj nikdy nezakopli a také žijí ? Jsou spokojení… Jakto ? Je opravdu třeba se vyrovnával s minulostí ? Nedalo mi to spát a často jsem dělal věci, které jsem nechtěl… Často jsem nevěděl, co chci a byl z toho frustrovaný. Jooo, už jsem konečně chtěl objevit ten pocit naplnění, pocit smysluplné činnosti při které se realizuji. Čím více jsem to chtěl, tím to nepřicházelo… Až jednoho dne po spousty ujitých kroků od roku 2013 byl rok 2017, srpen. Já se opět cítil blbě a tak jsem šel do přírody. Narazil jsem na kamaráda a ten mi začal vyprávět, jakým způsobem teď žije a co dělá… Říkám Míro, to je velmi přirozené tempo! Věděl jsem v tu chvíli, že na sebe dost tlačím a tak jsem pustil vše. Druhý den ke mně přišla akademie transformativních koučů. Místo, o kterém jsem věděl, že je pro mne to pravé. Táhla mě tam ta přirozenost a jednoduchost, která z toho šla…

No a od té doby mám pocit, že jsem objevil to, co jsem si vždycky přál. Mít vedle sebe dospělého člověka, který mě nesoudí, nedává mi nevyžádané rady, ale je tu pro mne a má nadhled nad tím, co mu říkám. Vstoupila do mého života hluboká vnitřní radost a klid. Přirozenější a jednodušší fungování a přirozenější tvorba (ne)možných projektů.

Nejsem dokonalý, ale žiju a každý den je novým dobrodružstvím!

A protože mám rád lidi a je to pro mě smysluplné, tak se věnuji transformativnímu koučinku o kterém se můžete dozvědět více ZDE.

Mám rád pěkné věci s láskou tvořené, pohyb, přírodu a pěkné fotografie.

Mějte se v Moci, Jirka 🙂

Share Button

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *