O mně

 

Vítám tě tu,

jelikož nemám rád sáhodlouhé představování, tak to vezmu od podlahy.

Jmenuji se Jirka Zuzánek a už na základce mě bavilo být s lidmi a moc se mi líbil sport. Měl jsem rád legraci a zároveň mě zajímalo, proč se některé věci dějí. Proč je tolik lidí nemocných ? Proč jsou lidé na sebe zlí a trápí se ? Proč se hádají často dva nejbližší lidé ? Co člověk to názor… Časem jsem začal přemýšlet, jestli jsem k něčemu ? Připadal jsem si jako budižkničemu. Zároveň jsem si ani trochu nevěřil a přál jsem si být neviditelný…

Základka, střední, vysoká… Tam začal červík pochybností a přemýšlení nad tím, co chci v životě dělat ? Nevěděl jsem. Avšak jsem věděl, co dělat nechci. Po předčasném ukončení vysoké školy jsem se vydal tam, kam jsem nechtěl až jednoho dne, kdy jsem byl na sebe naštvanej si říkám DOST! Uvědomil jsem si, že umím fotit a že se tím začnu živit.

Ve mne byla pořád myšlenka, že nedělám to, co bych chtěl. Vždycky se mi líbily lídři, psychologové, moderátoři a sportovci a lidé, kteří vyzařovaly životem a ukazovaly lidem jednoduché pravdy.

Avšak jsem nevěděl, jak z toho ven, až třetím rokem jsem si řekl DOST! A začal dělat vše proto, abych už konečně mohl dělat to, co chci. Po roce jsem ušetřil nějaké peníze a za prodej fotografií z fotobanek získával pasivní příjem a mohl tak v klidu opustit pole fotografa.

Očekávané štěstí a radost se neodehrávaly… Byl jsem zmatenej, uvnitř vnitřní prázdno a já věděl, že je načase změny. Vydal jsem se tedy cestou sebepoznání a časem sebenapravování díky psychoterapii a osobnímu rozvoji.

Trochu přeskočím. Rok 2017, srpen a já opět unavenej, vyčerpanej, bez nálady…si jdu cestou, až potkám kamaráda, který mi vypráví o svém přirozeném tempu v životě/práci (přehrává se mi tam mé tlačení, chtějí všeho hned a usilování)… Říkám, to je velmi přirozeného tempo a ze dne na den popuštím uzdu…

Druhý den klikám na youtube, facebook, různé weby…Až narazím opět na jméno Michal Švec – transformativní kouč. No ještě tohle do baráku 😀 Otevírám blog, klikám na video s názvem tajemství zdravého sebevědomí a jediné na co se zmůžu je tupé koukání. Během chvilky se má krabička s technikami a návody, jak na sebe a na život rozpadla na cimprcampr. Zaslechl jsem něco na hlubší úrovni sebe sama a ze dne na den jsem VĚDĚL, JSEM V POŘÁDKU, nepotřebuji se OPRAVOVAT. Přestal jsem si vykládal tarotové karty, dělat meditace, hypnózy a jiné techniky, abych byl v pohodě a klidu. Přestal jsem pracovat se svými vzorci myšlení, přesvědčení a předříkávat si afirmace, abych byl sebevědomý a zajímavý muž.

Vstoupil jsem v září 2017 do akademie transformativních koučů a úspěšně ji dokončil.

A protože mám rád lidi a je to pro mě smysluplné, tak se věnuji transformativnímu koučinku o kterém se můžete dozvědět více ZDE.

Mám rád pěkné věci s láskou tvořené, pohyb, přírodu a pěkné fotografie.

Mějte se v Moci, Jirka 🙂

Share Button

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *