o Jirkovi

O mně

Jmenuji se Jiří Zuzánek a narodil jsem se v Liberci, kde doposud bydlím a tvořím.

 

Jsem člověk pro kterého je jedna z nejdůležitějších věcí přirozenost. Jako malý jsem vnímal kolem sebe dost utrpení a nechápal co se to děje ? Zdravotní problémy, špatné vztahy, lidé oškliví na sebe, nedělajíc co by chtěli a vnímal jsem velké utrpení z jejich bytí…

Časem se to utrpení přeneslo do mého života. Uvěřil jsem myšlenkám, že nejsem dostatečně dobrej, že tohle nezvládnu, atd. Byl jsem na sebe tvrdej, ale někde uvnitř mě jsem věděl, že jednoho dne objevím pravdu. 

Jak být šťastný a že k tomu budu pomáhat druhým lidem. 

Probudit se do šťastného života, kde si mohou lidé tvořit „své“ inspirativní myšlenky do hmoty.

Od roku 2013 jsem se vydal cestou „SEBENAPRAVOVÁNÍ“. Uvěřil jsem, že potřebuji se smířit s minulostí, křivdami, bloky, potlačenými emocemi. Uvěřil jsem technikám osobnostního rozvoje. Viděl jsem přeci na druhých, že to je cesta. Avšak někde uvnitř sebe jsem cítil, že přeci jde žít jednodušeji. Jaktože spousty lidí to nedělá a žijí spokojeně ? Jakto ? Jsem doopravdy tak porouchaným ?

Pět let jsem procházel různými výcviky, četl knížky, praktikoval meditace, jógu, pracoval s přesvědčeními, negativními pocity, vizualizací, prošel si psychoterapeutický výcvik a čím více jsem se vrtal v sobě, tím více věcí co potřebuji napravit jsem objevoval… No jo, uvěřil jsem tomu, že to je na celý život…

Jednoho dne jsem si hluboce uvědomil, že chci dělat práci LEKTORA A KOUČE a začal se modlit, abych objevil něco, co je FUNKČNÍ, JEDNODUCHÉ A PŘIROZENÉ, jak pro mě, tak pro druhé. Příčilo se mi sedět s lidmi a učit je pracovat se svými pocity a dávat jim úkoly, co musí denně plnit, aby se cítili lépe… Chtěl jsem předávat něco funkčního, něco co lidem pomůže v pochopení, jak fungujeme. Co lidem pomůže od utrpení, které si sami vytváříme.

K probuzení do skutečného života. 

Aby tu ZDE na Zemi bylo více lásky a radosti. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skrze „náhody“ jsem objevil výcvik „TRANSFORMATIVNÍCH“ KOUČŮ, který zapadl do mé skládačky a otevřel se mi život mnohem radostnější. Odpadlo totiž to, co jsem pokládal za podstatné a to NÁPRAVA SEBE SAMA. Opustil jsem tuto „uměle“ vytvořenou cestu a pochopil, že jsem něco víc, než co mi říká má MYSL.

Přihlásil jsem se do výcviku transformačních koučů, kteří pracují s jednoduchými principy ze kterých vychází naše prožívání života a fungování lidské mysli.

A čemu se věnuji ?

Na facebookové fanpage sdílím tento lék na mentální nepohodu. –  Postupuji směrem tím, abych formou transformativního koučinku mohl předávat dál poznání, které vede lidi ke skutečnému životu. K probuzení do něj. Proto jsem v akademii Vladimíra Vymětala a Zdeňky Čermákové.

Fotografuji.

Rozvážím jídlo pro KFC.

Pohybu, přátelům, ženě, angličtině 🙂 

 

…Závěrem citát, který vystihuje mé snahy…

Dneska zbavíme lidi utrpení a osvobodíme jejich duše.

Nepřál si holt ani písně.

kontakt zuzanekjiri@centrum.cz nebo na facebooku ZDE

Share Button

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *