PRŮVODCE

S čím Vám mohu jako PRŮVODCE VNITŘNÍ TRANSFORMACÍ pomoci ?

Možná jste se dostali do bodu, kdy Vás nic nebaví ?

Přežíváte ze dne na den ?

Nic Vám nedává smysl ?

Máte nedostatek energie ?

Ale chcete žít své sny ?

Ale stále držíte nohu na brzdě ?

Nevíte kudy kam ?

S čím začít ?

Nebo víte, ale něco Vás brzdí ? 

Vstáváte s úzkostí do nového dne ?

Možná se neustále snažíte, ale výsledky nepřichází ? 

V životě jsem zažil totéž. Něco vystrašeného ve mně mělo strach a zmocňovalo se mě to natolik, že jsem nevěděl, co s tím. Přede mnou se rozprostírala tma. Nevěděl jsem kudy kam. V sobě zmatek. Čím více jsem věci oddaloval, tím horší a strašidelnější mi přišly. Dny plynuly v týdny, týdny v měsíce a já stále nevěděl, co dělat… Neustále jsem se na něco připravoval. Nedokázal jsem se zastavit a vnímat přítomnost. Neustále jsem pospíchal a snažil se vše udělat hned. Ze strachu.

Stále jsem na cestě, ale něco se změnilo. Změnilo se to, že už nechci být dokonalý. Nemám strachy, které by mě limitovali natolik, že bych se nepustil do dílčího kroku na cestě za svým životem. Žiju a učím se na cestě. Už se neberu tak vážně a nesnažím se být dokonalý, ale spíše autentický. Učím se hledat způsoby a řešení. Učím se zjednodušovat věci a netlačit řeku života. Učím se najít rovnováhu mezi děláním a bytím. Studiem a praxí.

Mým cílem je pomoci Vám najít brzdu a najít cestu, jak z toho ven. Ukázat Vám svou zkušenost a nasměrovat Vás. Potom to je na Vás.

Pokud jste rozhodnuti na sobě aktivně pracovat, rád budu Vaší podporou a Vaším průvodcem.

Co Vám mohu slíbit je, že to nebude ze dne na den a že Vám to někdy nebude třeba příjemné. Co Vám mohu slíbit je, že budete konečně žít!

A kolik ta sranda se mnou bude stát ? 

Cena bude vzájemnou dohodou podle Vašich možností a mého přínosu.

MAIL – zuzanekjiri@centrum.cz

Těším se na Vás,

s láskou Jirka

 

 

Share Button