• Rádi byste pěkné portréty, které mají nádech přirozenosti ?
  • Kde může vyniknout Vaše krása ? Vaše jedinečnost ?

Osobně nejsem vyznavačem štelování lidí do nějakých „umělých“ póz, ale velmi rád druhým dávám prostor a snažím se být jemným „průvodcem“, který tam je oporou pro to, abyste si dovolili najít svoji vlastní polohu, kde je Vám dobře.

UVOLNIT SE a NAJÍT SI POLOHU SÁM = PŘIROZENOST

Uvolnit se a odložit vše nepotřebné (masky, stud, nejistotu,…), za tím se skrývá něco tak ryze krásného, opravdového, co je z té fotky cítit.

A tímto můžete udělat radost jak sobě, tak druhým.

Fotografování probíhá na předem domluveném místě. V možnostech nejsem uzavřen Vašim přáním, jak si vyjet do přírody, tak do nějakého pěkného interiéru či ateliéru.

Jako portrétní fotograf se snažím ke každému přistupovat individuálně, a proto si ještě před focením spolu sedneme třeba u dobrého čaje.

Spěch, snaha, přílišné očekávání nejsou dobrými kamarády na cestě k fotce. Čas a chuť na chvíli se položit do procesu na maximum je nejlepším kamarádem.

Nemusíte se bát. Nenutím lidi do něčeho, co jim je nepřirozené a zároveň se je nesnažím nutit do svobodného projevu, který jim může být nepřirozený. Respektuji každého jednoho člověka, každý jeden příběh, jak nejlépe dovedu.

A cena?

1h. 1600kč (15 kusů upravených fotografií)

2h 2400kč (30 kusů upravených fotografií)

Více informací na 727 889 096 nebo mailem – zuzanekjiri@centrum.cz

Více informací na 727 889 096 nebo mailem – zuzanekjiri@centrum.cz

Share Button