fbpx
  • Rádi byste pěkné portréty, které mají nádech přirozenosti ?
  • Kde může vyniknout Vaše krása ? Vaše jedinečnost ?

Osobně nejsem vyznavačem štelování lidí do nějakých „umělých“ póz, ale velmi rád druhým dávám prostor a snažím se být jemným „průvodcem“, který tam je oporou pro to, abyste si dovolili najít svoji vlastní polohu, kde je Vám dobře.

Uvolnit se a odložit vše nepotřebné (masky, stud, nejistotu,…), za tím se skrývá něco tak ryze krásného, opravdového, co je z té fotky cítit.

A tímto můžete udělat radost jak sobě, tak druhým.

Fotografování probíhá nejčastěji v ateliéru na Praze 4 – Chodov či I.P Pavlova . V možnostech nejsem uzavřen Vašim přáním, jak si vyjet do přírody, tak do nějakého pěkného interiéru.

Jako portrétní fotograf se snažím ke každému přistupovat individuálně, a proto si ještě před focením spolu sedneme třeba u dobrého čaje.

Spěch, snaha, přílišné očekávání nejsou dobrými kamarády na cestě k fotce s „duší“. Čas a chuť na chvíli se položit do procesu na maximum je nejlepším kamarádem.

Nemusíte se bát. Nenutím lidi do něčeho, co jim je nepřirozené a zároveň se je nesnažím nutit do svobodného projevu, který jim může být nepřirozený. Respektuji každého jednoho člověka, každý jeden příběh, jak nejlépe dovedu.

Naše setkání bude minimálně na 2h.

Více informací na 727 889 096 nebo mailem – zuzanekjiri@centrum.cz

Více informací na 727 889 096 nebo mailem – zuzanekjiri@centrum.cz

Share Button