Proč doporučuju provádět klystýr ? Uzdravuje až 80% nemocí!

Když jsem se rozhodl přejít na vitariánskou stravu v lednu 2015. Dočetl jsem se, že abych se zbavil starých usazených toxínů z chemicky zpracovaného a konzervovaného jídla, je třeba se začít tlustým střevem. Lednovou detoxikaci jsem popsal zde.

Při detoxikaci všechny chutě na sladké postupně slábly a pocit obrovského přívalu energie, chuti do života a vitality přicházel!

DSC_0141

Hned mě došlo, jak jsem přes všechny ty pochoutky a léta přejídání zapomněl, jaké to je, BÝT VE ZDRAVÉM TĚLE!

Tlusté střevo je odpadním košem. A asi si dokážete představit, jaké to je, když se koš nevynese delší dobu. Pokud nemáme čisté tlusté střevo, nejsme zdraví. Lékaři, kteří skutečně pomáhají uzdravovat a né jen léčit lidi doporučují – Jakýkoliv ČISTÍCÍ PROGRAM by měl začít v tlustém střevě!

To v jakém stavu máme tlusté střevo se nám odráží v obličeji viz obrázek z knihy uzdrav svou tvář od Markuse Rothkranze.

uzdravsvoutvar

Proč provádět klystýr ?

Nikdy si nepamatuji, že bych se ve svém těle cítil tak volně a skvěle po zkušenosti s klystýrem. Projasnila a natáhla se pokožka v obličeji. Když jsem cítil oslabení těla (bolest kloubů a hlavy). Dal jsem si klystýr. Dutiny a klouby se uvolnily, bolesti byly pryč! Jak jsem se čistil na fyzické úrovni, myšlení bylo jasnější, problémy jako by nebyly a vyplouvaly na povrch citové záležitosti, které jsem zvládal s lehkostí.

Čištění tlustého střeva může pomoct vyléčit problémy se srdcem, dýcháním, cukrovkou, hormóny, plodností, impotencí, problémy s cholesterolem, energií, chorobami močového ústrojí a prostatou, trávením, nervy, atd.

Až 80% nemocí lze vyléčit tím, že budeme mít zdravé TLUSTÉ STŘEVO.

Jak provádím klystýr ?

Pořídil jsem nálevku o objemu 1,2L. Najdete ve zdravotních potřebách, nebo na internetu. Mistři klystýrů doporučují pořídil nálevku na objem 2L, kterou jsem po Liberci nenašel ve zdravotnických potřebách. Na internetu ZDE.DSC00358

Naplním jej vlažnou vodou (teplota těla) nejlépe filtrovanou nebo alespoň převařenou. Namažu olejem koncovku. Jdu na všechny čtyři jako kočka. Hlava musí být níž než zadek 🙂 Zavedu koncovku do řitního otvoru a spustím vodu. Čím víc jsem neuvolněným, tím hůře jde koncovka zavést. Pokud přijde tlak v břiše, zastavím vodu a chvilku počkám (prodýchávám se), než bolest ustoupí. Potom pokračuji do té doby, než je prázdný pytlík. Dobře se mi osvědčilo provádět různé cviky z ýogy, svíčku, stojku a poskakovat, kdy cítím, jak voda nateče dál do střev a nemám takové tendence běhat hned na záchod. Cítím, jak čím dál víc, co jsem čistějším a nejím tolik, tak obsah klystýru udržím déle a déle (známka čistého tlustého střeva).

klystýr

Nejlepší pocit z propláchnutí cítím, když si dám dva klystýry za sebou. Jak jsem psal už víš, mistři klystýrů doporučují nálevky na 2L.

Když jsem začínal s detoxikací v lednu, dával jsem si klystýr každý den po dobu 14dnů. Teď 1-2x týdně. Nebo dle pocitu.

Vaše tělo Vám přesně řekne, to je nejlepší zpětná vazba, proto ho poslouchejte a berte toto jen, jako mou zkušenost. Je to jen voda, tak neotálejte a vyzkoušejte to, jaké to je být ve zdravém těle 🙂 

Říká se, že klystýr se nedostane do celého tlustého střeva, jen do části. Pro lepší „vymytí“ střeva rozhodně doporučuji hydrocolon terapii.

Probiotika ?

Ve střevě jsou přátelské bakterie (fungují jako ochránci našeho zdraví), které po klystýru údajně je třeba doplnit různými probiotiky. Klystýruju pravidelně od ledna a necítím na svém těle, že by byly potřeba doplňovat. Chystám se vytvořit si vlastní probiotika. Většinou se prodávají tabletky, nebo v prášku, či tekuté (kombucha, šťáva z kysaného zelí atd.). Opět mistři doporučují spíše tekutá probiotika.

Share Button

Více článků na stejné téma :-)

One thought on “Proč doporučuju provádět klystýr ? Uzdravuje až 80% nemocí!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *