Sexualita – vnitřní (multi) orgasmus

Uvědomil jsem si, jak nás jako společnost ovládá porno průmysl, který nám nevědomky do podvědomí servíruje, jaký má být sex a že ukončení aktu je genitální orgasmus muže.

Ještě do nedávna jsem sex měl jako prostředek pro uvolnění, milování tak z mé strany byla honba za výsledným uvolněním a pocitem svobody, nedokázal jsem být v přítomnosti, než jsem se před pár týdny rozhodl, že se situaci změním.

Dostal jsem tip na zajímavou knihu, která to odstartovala. DSC00620

První dvě kapitoly jsou jak pro muže, tak pro ženy, aneb jak trávit čas o samotě, pracovat s dechem, svaly pánevního dna a svou sexuální citlivostí.

Byl jsem zvyklým na „to“, jak si to rychle udělám, prožiju pár sekundový uvolňující pocit v oblasti pánve (ejakulace) a je konec. Většinou jsem cítil, jak energie z těla odchází a jsem unavenějším (né vždy).

V čem jsem vnitřní orgasmus jiný ?

Otevírá nový sexuální svět. Ze své krátké zkušenosti prochází do celého těla a naopak nabuzuje energii, kultivuje sexuální sílu a dle knihy i zlepšuje zdraví 🙂 Je to mnohem intenzivnější pocit, než samotný genitální orgasmus.

Jak dospět k vnitřnímu orgasmu bez ejakulace u mužů ?

Je třeba se naučit pracovat s hlubokým dechem s kterým jsme uměli pracovat jako děti, než přišel stres. Dýchat do břicha, ze začátku jsem to tlačil hlavou a už aby to bylo. Určitě je přívětivější si dát prostor pro sebe a hrát si – uvolnit se, prodýchat se a když přijde „nenávratný“ bod (na grafu), když už přichází ejakulace je zapotřebí hluboký nádech do břicha a stažení PD (pánevního dna) a přestat onanovat. V podstatě stažením půlek k sobě (PD), a potom co toto máme, tak si představovat jak nám energie jde celým tělem (vizualizace podél páteře nahoru).

graf vzrušení

Není to ze začátku jednoduché na vše myslet a skloubit to dohromady, proto doporučuji všem, dejte si čas a když ze začátku ucítíte jen lehké chvění, zkoušejte to dál, za sebe to rozhodně stojí za to 🙂

Co mě na závěr z knihy zaujalo

Když se muž stane multiorgasmickým je nejen schopen přinášet uspokojení sám sobě, ale také mnohem lépe dokáže uspokojovat svou partnerku. Jakmile se naučíme uvádět do oběhu svou sexuální energii, nebudeme již muset čekat na sexuální styk, abychom k ní získali přístup. Můžeme získat mnohem větší kontrolu nad svým vzrušením a sexuální energií. Většina mužů již od puberty cítí, že nedokážou ovládat svou sexuální touhu a vzrušení a že je naopak často ovládá jejich vlastní penis. Jakmile se naučí muži ovládat svou sexuální energii, jsou schopni energii rozvíjet a transformovat, což jim dodá naprosto novou možnost energii svobodně pociťovat, jen když sami budou chtít.

Share Button

Více článků na stejné téma :-)

2 thoughts on “Sexualita – vnitřní (multi) orgasmus

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *