Skvělý dokument – tlustí, nemocní a téměř mrtví

Když jsem začal v lednu s detoxikací, nebyl jsem nijak tlustý, nebyl jsem nijak nemocný, jen jsem se cítil, jako bych byl ve staré kůži, 24let pojídání čehokoliv, vařené, konzervované, nakládané, denně sladké s rafinovaným cukrem prošpikované éčky a různou chemií mě vedly k tomu, že bych se rád cítil lépe, rád bych vypadal v obličeji méně ustaraný, přál jsem si vyzařovat vitalitu, mít čistou mysl, která se dokáže koncentrovat a cítit se skvěle….

Narazil jsem na báječný dokumentTLUSTÍ, NEMOCNÍ A TÉMĚŘ MRTVÍ

Na fotografii hlavní hrdina Joe před a po 60 dnech na šťávách.

Bez názvu

Vypráví se v něm příběh o Australanovi Joeovi, po jeho uspěchaném životě podnikatele se špatným zdravotním stavem – má chronickou kopřivku a cítí se jednou nohou v hrobě. Joe se však rozhodne pro velkou AKCI. Koupí si odšťavňovač a se svým vozem se vydává na 60dní cestovat a džusovat čerstvé ovocné šťávy po Světě. Prvních 30dní po Americe, kde na ulici potkává podobně obézní lidi a mluví s nimi o jejich problémech. Potkává Philla, který řídí tirák a má obrovskou nadváhu 197kg váží na 185cm a stejné problémy jako on, chronickou kopřivku a bere několik léků denně.

Phillovi už dělá problémy vystoupit z tiráku a dojít si k okýnku fastfoodu pro jídlo… Joe mu nabízí podporu… Podívejte se sami, jak to celé dopadne.

V lednu jsem absolvoval 8 dní na zeleninových a ovocných šťávách a nadchlo mě to natolik, že doporučuji, vyzkoušejte to na sobě, budete se cítit tak, jak už dlouho ne 🙂

Share Button

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *