Definice produktivity ?

Za co nejkratší dobu udělat co nejvíc práce ? Dělat chytře ? A ještě za nejmíň peněz ? Možná už jste unavení jako já na začátku videa jen samotnou představou.

Teď si představte, že takhle fungujete ROK, DESET LET, 4O LET. Uf!

Všiml jsem si, že jsem měl naučené, že produktivita je když jsem ZANEPRÁZDNĚNÝ (sleduji maily, odpovídám na sociálních sítích, telefonu,…) Ale přijde mi to být neustále v pohotovosti, což může být automatické a neunavující, ale 100% to není efektivní řešení.

My lidé jsme se naučili zakrýt své PŘIROZENÉ CHOVÁNÍ TÍM NAUČENÝM a ani si toho nevšimneme (naučili jsme se chovat dospěle, brát věci vážně, dělat si starosti, atd.). Ale čeho si můžeme jednoduše všimnout je, JAK SE CÍTÍME a PŘEVZÍT 100% ZODPOVĚDNOST ZA POCIT (za to, co nás nebaví), protože když se tak stane, HRA SE NAPROSTO ZMĚNÍ. Myslíme si, že naše osobní preference (nemám talent, nebaví,…) jsou něco neměnného a skutečného.

Ale co kdybychom mohli dělat cokoliv a bavilo by nás naprosto vše, jaký by ten život byl ? Nečekejte, že díky videu se Vám změní život jako mávnutím kouzelné hůlky, ale buďte otevření, protože může přijít nová myšlenka, která změní hru Vašeho byznysu, práce.

  1. PŘEVZÍT ZODPOVĚDNOST ZA SVŮJ POCIT, ZA TO, CO MĚ NEBAVÍ (protože PŘIROZENOST je, že nás baví vše)
  2. Vyzkoušejte si to 🙂 Já to u sebe uviděl a uvědomil si, jak je to báječné, že nás baví vše a zároveň nás to někam táhne, kde chceme být

Více ve videu.

Share Button

Více článků na stejné téma :-)

1 thought on “1.díl – Tajemství produktivity

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *