Transformativní koučink

To, co se skrývá za transformativním koučinkem je obrovské a přirozené v souladu s dokonalostí člověka.

Není to návod, ale vychází z toho, jak naše lidská mysl funguje a lidské prožívání. Zkuste si představit automobil. Nikdy jste nebyli v autoškole, žádný návod, nic. Jak se dostanete z bodu A do B ? Nebude snadné tam dojet, jako když VÍTE…

Přesně tak fungujeme my lidi. Nikdo nám neřekl, jak fungujeme a pokud to nevíme a nerozumíme tomu, tak často nerozumíme našim náladám, špatným pocitům, pocitům vyhoření, pocitům prázdnoty, pocitům samoty, pocitům nízkého sebevědomí,… Tomu všemu a mnohem víc nerozumíme a žijeme v tom, co není skutečné… Věříme tomu… Do toho spousty z nás hledá štěstí tam, kde ho nikdy nenalezne. Hledáme sami sebe a vydáváme se na různé semináře, workshopy a pracujeme na sobě. Na svém osobnostním rozvoji, protože si myslíme, že je s námi něco špatně. Nebo na druhé straně bereme drogy, alkohol, antidepresiva. Do toho tlačíme ve svém podnikání, vztahu, jiných snahách na pilu a nějak to nefunguje.

Možná jste se v něčem našli a víte, že chcete od života víc. Že chcete něco jinak. Možná chcete vytvořit něco (ne)možného. Žít své sny. Přestaňte chvilku na sobě pracovat a pojďme společně si rozpomenout.

Objednejte se na ÚVODNÍ KOUČINK ZDARMA ZDE. a zjistěte, jestli je toto pro Vás.

Možnost online setkání či osobní schůzka v Liberci.

Těším se na Vás.

Share Button