Loading…

Pomáhám lidem ke spokojenějšímu životu

Chcete být spokojenější, méně vystresovaní a produktivnější v práci i osobním životě ?
Napište mi a popovídejme si o Vás

VIDEA

Vítám Vás ve Světě porozumění lidské mysli, našeho prožívání tzv. INSIDE-OUT. Nebo-li opačně, než si většinová společnost myslí. Je pro mě až neuvěřitelné, když člověk zaslechne či uvidí ve svém životě jednoduché pravdy o tom, jak fungujeme. Věci se jednoduše změní.

Zkuste si představit, že ve Světě lidí panuje velké nepochopení, jak automobil funguje. Spousta lidí tak tankuje nekvalitní benzín, řadí jak splašení a časté bouračky jsou normalitou… Už to ani lidé nevnímají, že by na tom bylo něco špatně.  A potom se najde někdo, kdo poukazuje na to, jak to funguje a lidé se začínají plynule rozjíždět. Postupně zjišťují, jak automobil funguje a nejen, že si plynulou jízdu více užívají, ještě ke všemu se dostanou všude mnohem rychleji. Stejně tak začneme fungovat my lidé, pokud to uvidíme.

Toto porozumění výrazně zjednodušuje lidské životy, ať už v práci či osobním životě.

Možná mi nevěříte, já tomu také nevěřil a místo toho se před pár lety vydal složitější cestou sebenapravování a osobního rozvoje. Upřímně říkám, je to škoda času a peněz. Vidím to nejen u sebe a svých klientů, že je zbytečné napravovat něco, co je dokonalé a co funguje skvěle.

Pokud jste člověk, doporučuji se dívat tímto směrem. Ale prosím zkuste to jinak, než jak jste naučení. Intelekt v této hře nehraje své podstatné místo, uvolněte se, nic si nezapisujte a jako by to byl super koncert. Vychutnejte si jej a zkuste být zvědaví, jak věci jsou. Dívejte se v práci, ve vztazích, jak to funguje… ?

Témata videí, které tu na stránce najdete

1.Vztahy 2.materiální vs. duchovní život 3.jak se přestat trápit a dělat si starosti 4.jít za svým snem 5.nálady-emoce-pocity 6.nebojte se strachu a obav 7.pozoruhodné vlastnosti lidské mysli 8.život bez stresu a starostí 9.zdravé sebevědomí 10.radost-štěstí a duševní pohoda 11.porozumění mysli a odpuštění 12.VALENTÝN-je načase se zamilovat do života! 13.mezilidské vztahy z pohledu mysli 14.jak se zbavit závislostí 15.jak na šťastné vztahy 16.porozumění mysli aneb největší omyl lidstva 17.jak dosahovat jednoduše svých cílů 18.probuzení do skutečného života 19.nejsi v nepořádku – JSI V POŘÁDKU.

 

 

Share Button